Praktyki zawodowe: Konstruktor (m/k) (specjalność konstruowanie maszyn i instalacji) od 01.09.2020

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Zakres obowiązków: konstruowanie oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Czas trwania praktyk: 3 ½ roku (możliwość skrócenia do 3 lat)
  • Szkoła zawodowa: Ferdinand-von-Steinbeis-Schule, Reutlingen

WYMAGANIA

  • Matura, ukończona szkoła średnia
  • Zdolność myślenia przestrzennego i zmysł techniczny
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Zdolność szybkiego uczenia się i samodzielność w pracy
  • Odpowiedzialność

RODZAJ ZATRUDNIENIA

Pełny etat

MIEJSCE PRACY

Jungingen

INNE UWAGI

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z określeniem terminu gotowości przystąpienia do pracy. Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować drogą elektroniczną na adres działu kadr.

Drukuj stronę

OSOBA DO KONTAKTU

W przypadku zainteresowania  prosimy zwracać się, podając nazwę stanowiska, do:

RIDI Leuchten GmbH
Dział personalny
Hauptstraße 31-33
72417 Jungingen
Telefon +49 7477 872-0