Dualne studia licencjackie w zakresie Elektrotechniki od 01.10.2022

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • główny nacisk m.in. na elektrotechnikę, elektronikę, technikę pomiarową, matematykę, fizykę, informatykę, technikę regulacji
  • długość studiów: 3 lata
  • Duale Hochschule w Horb

WYMAGANIA

  • matura ogólna lub z przedmiotów ścisłych
  • dobra lub bardzo dobra wiedza matematyczna
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • zainteresowanie techniką i fizyką
  • umiejętność pracy w grupie, łatwe nawiązywanie kontaktów
  • szybka zdolność pojmowania, samodzielność
  • odpowiedzialność

RODZAJ ZATRUDNIENIA

Pełny etat

MIEJSCE PRACY

Jungingen

INNE UWAGI

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z określeniem terminu gotowości przystąpienia do pracy. Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować drogą elektroniczną na adres działu kadr.

Drukuj stronę

OSOBA DO KONTAKTU

W przypadku zainteresowania  prosimy zwracać się, podając nazwę stanowiska, do:

RIDI Leuchten GmbH
Dział personalny
Hauptstraße 31-33
72417 Jungingen
Telefon +49 7477 872-0