Przedstawiciel handlowy (m/k)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży na podległym obszarze
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych z Klientami
  • Ścisła współpraca z projektantami, architektami oraz instalatorami i hurtowniami branży elektrycznej

WYMAGANIA

  • Wykształcenie kierunkowe i wieloletnie doświadczenie zawodowe w charakterze przedstawiciela handlowego, mile widziana branża oświetleniowa
  • Ukierunkowanie na obsługę klienta
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wysoka kultura osobista

RODZAJ ZATRUDNIENIA

Pełny etat

MIEJSCE PRACY

Praca poza siedzibą firmy

INNE UWAGI

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z określeniem terminu gotowości przystąpienia do pracy. Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować drogą elektroniczną.

Drukuj stronę

OSOBA DO KONTAKTU

W przypadku zainteresowania  prosimy zwracać się, podając nazwę stanowiska, do:

Eliza Dworecka-Szargut
RIDI POLSKA Sp. z o.o.
Natolin 68A
92-701 Łódź
Telefon +48 42 6719300
rekrutacja-polskanoSpamPlease@ridi-group.com