Referent (m/k/i) ds. wsparcia kierownictwa handlowego

Zakres obowiązków

  • Zadania asystenckie i sekretarskie kierownictwa handlowego
  • Obsługa umów telefonii komórkowej i leasingu
  • Realizacja roszczeń ubezpieczeniowych
  • Wykonywanie różnych zadań organizacyjnych w obszarze administracyjnym
  • Zarządzanie personelem zespołu sprzątającego

Wymagania

  • Wykształcenie handlowe lub podobne kwalifikacje
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyskrecja, niezawodność, zaangażowanie, elastyczność
  • Pewność siebie i przyjazne podejście

Oferujemy

  • Perspektywa długofalowej pracy w przedsiębiorstwie rodzinnym z szybkimi procesami decyzyjnymi
  • Nowoczesne środowisko pracy w zmotywowanym zespole
  • Wynagrodzenie odpowiadające świadczonej pracy
  • Zakładowe świadczenia socjalne, premie świąteczne, dodatki urlopowe, dodatek do ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zakładowa stołówka z bogatym wyborem świeżych dań
  • RIDI Group Campus z ofertą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Rodzaj zatrudnienia

Pełny i niepełny etat

Miejsce pracy

Jungingen

INNE UWAGI

Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z określeniem terminu gotowości przystąpienia do pracy. Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować drogą elektroniczną na adres działu kadr.

Drukuj stronę

OSOBA DO KONTAKTU

W przypadku zainteresowania  prosimy zwracać się, podając nazwę stanowiska, do:

RIDI Leuchten GmbH
Dział personalny
Hauptstraße 31-33
72417 Jungingen
Telefon +49 7477 872-0